Menu
Your Cart

Sıkça Sorulan Sorular

Pehlevan, "Latince adı 'Sambucus nigra' olan kara mürver; Anadolu, Avrupa, Kuzey Afrika ve Asya'da yetişir. Çok sayıda türü bulunur. Bazı türleri ağaç, bazı türleri otsu bir bitkidir. Ülkemizde ağaç formundaki Sambucus nigra ve otsu formdaki Sambucus ebulus olmak üzere 2 türü doğal olarak yetişmektedir.

Türkiye'nin Akdeniz bölgesi hariç her yöresinde yetiştirilebilir.Toplanması-Saklanması :Çiçekleri Haziran ve Temmuzda meyveleri ağustos ve eylül yaprakları Nisan'dan Temmuz'a kadar toplanıp kurutulabilir

New Sambuvita Vitamin C + Çinko nedir? Suda çözünen efervesan tablet formunda kara mürver ekstresi, C vitamini ve çinko ilaveli bir takviye edici gıdadır. 4 - 10 yaş arası çocuk ve yetişkin kullanımına uygun bir gıda takviyesidir.

New Sambuvita, içeriğinde bulunan kaliteli, doğal ve yüksek orandaki Kara Mürver Ekstresinin yanı sıra, Vitamin C ve Çinko ile birlikte güçlü antioksidan etki sağlayarak bağışıklık sistemini doğal olarak destekler

Tavsiye edilen günlük kullanım dozu: 11 yaş ve üzeri yetişkinler için günde 1 veya 2 efervesan tablet oda sıcaklığında bir bardak (200 ml) suda eritilerek tüketilmesi önerilir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız.